Oferta pracy

Asystentka Zarządu

Spring Professional PolandO firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Asystent

Dla naszego Klienta, poszukujemy aktualnie kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Asystent/ka Zarządu

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie Zarządu spółki w codziennej pracy
  • Zarządzanie kalendarzem i organizacja spotkań członków Zarządu
  • Obsługa sekretariatu biura zarządu, zarządzanie pocztą i dokumentami obiegowymi
  • Organizacja podróży służbowych krajowych i zagranicznych
  • Przygotowywanie prezentacji i raportów z wykorzystaniem programów Excel i Power Point
  • Redagowanie pism i wiadomości służbowych oraz prowadzenie tłumaczeń ustnych w języku polskim i angielskim
  • Zapewnienie przepływu informacji pomiędzy Zarządem, a innymi komórkami organizacyjnymi w firmie
  • Kontakt z instytucjami i Klientami firmy, obsługa i koordynacja połączeń telefonicznych
  • Budowanie oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Oczekiwania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: prawo, administracja, zarządzanie)
  • Znajomość obsługi MS Office
  • Samodzielność, zadaniowość, szybkość w działaniu
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność i otwartość w relacjach z innymi
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – min. B2

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę pełną wyzwań
  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat
  • Możliwość rozwoju
  • Szeroki pakiet benefitów
  • Przyjazną atmosferę pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy