Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka Zarządu oraz działu Administracji

INFINE Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Efektywne wsparcie Zarządu Spółki w realizacji bieżących zadań

  • Współpraca ze wszystkimi działami w Firmie

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania pracy biura od strony administracyjnej, organizacyjnej i zaopatrzeniowej

  • Obsługa centrali telefonicznej

  • Zarządzanie flotą samochodową

  • Wsparcie pracowników w codziennych zadaniach

  • Obsługa gości, klientów zewnętrznych oraz wewnętrznych

  • Dbanie o budowę pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów w trybie zaocznym

  • Biegła obsługa komputera oraz znajomość programów: MS Office

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Umiejętność organizacji pracy własnej

  • Zdolność ustalania priorytetów

Mile widziane

  • Prawo jazdy

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość realizacji interesujących projektów oraz możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów

  • Kartę MultiSport

  • Pakiet medyczny

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

INFINE Sp. z o.o. Sp. k.

Firma INFINE Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie to firma, która stawia na rozwój i nowe wyzwania wyznaczają kierunek codziennej pracy. Dlatego to idealne miejsce dla osób, które pragną doskonalić swoje umiejętności z pasją realizując prestiżowe projekty.

Firma INFINE Sp. z o.o. Sp. k. specjalizująca się generalnym wykonawstwem Inwestycji Budowlanych oraz modernizacją obiektów budowlanych poszukuje pracowników.

Przewiń do profilu firmy

Poszukujemy osób odpowiedzialnych, kreatywnych samodzielnych, lubiących wyzwania.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta wyślij swoje CV używając przycisku poniżej.