Oferta pracy

Asystent/ka Zarządu

BUD-INVEST Sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • Umowa o pracę
  • Asystent

Jesteśmy firmą działającą w branży związanej z produkcją i budownictwem modułowym. Rozwijamy się także na polu branży deweloperskiej. Na rynku istniejemy już od ponad piętnastu lat, a naszą siłą są nasi pracownicy i podwykonawcy. Dzięki nim oraz dzięki kolejnym projektom i planom rozwoju poszukujemy osoby, która dołączy do nas na stanowisko – Asystent/ka Zarządu.

Najważniejsze zadania

  • sporządzanie dokumentów firmowych, raportów, sprawozdań i zestawień dla Zarządu
  • nadzorowanie obiegu dokumentacji
  • dbanie o przepływ informacji
  • organizacja i koordynacja spotkań Zarządu
  • współtworzenie i dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • ścisła współpraca z Zarządem i zespołem
  • codzienna korespondencja i kontakt telefoniczny w języku angielskim

Jakiej osoby poszukujemy?

  • z biegłą znajomością języka angielskiego (w mowie i piśmie), ukierunkowaną na branżę techniczną i budowlaną (warunek konieczny)
  • doświadczonej na podobnym stanowisku
  • z wykształceniem minimum średnim
  • posiadającej wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne
  • z umiejętnością pracy samodzielnej i zespołowej
  • komunikatywnej, z łatwością nawiązywania kontaktów
  • odpowiedzialnej, zaangażowanej oraz pozytywnie zmotywowanej do pracy
  • posiadającej wysoką kulturę osobistą
  • z bardzo dobrą znajomością pakietu MS Office

Co zapewniamy?

  • zatrudnienie w stabilnej firmie na dobrych warunkach (umowa o pracę)
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności
  • niezbędne narzędzia pracy i szkolenia
  • kompleksowe wprowadzenie w zakres obowiązków

Jeśli spełniasz wymagania i poszukujesz nowych wyzwań zawodowych zapraszamy do aplikowania.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy