Oferta pracy

Asystentka Zarządu

Biuro DoradczeO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Największy na rynku wielkopolskim autoryzowany salon i serwis samochodów marki KIA, w związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy i rozszerzeniem autoryzacji o kolejną markę samochodów użytkowych i dostawczych, poszukuje osoby z doświadczeniem, która obejmie stanowisko:

ASYSTENTKA ZARZĄDUNumer ref.: nr ref.: ADP/10/20

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • pełne wsparcie zespołu zarządzającego w firmie usługowo-handlowej branży motoryzacyjnej
  • przygotowanie dokumentacji, wybranych danych i analiz oraz udział w sprawozdawczości (w oparciu o systemy informatyczne typu CRM)
  • przygotowywanie raportów i analiz
  • udział w targach, wystawach i imprezach promocyjnych
  • udział w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku pracy lub naturalnych predyspozycji do współpracy w „back office”
  • wysokiej kultury osobistej i dyskrecji
  • nienagannej postawy biznesowej i najwyższej staranności w działaniu
  • bardzo wysokich umiejętności interpersonalnych i orientacji na klienta
  • dobrej znajomości oprogramowania Ms Office (Word, Excel), mile widziane doświadczenie w pracy z systemami typu CRM

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i uznanej na rynku firmie
  • pewne warunki zatrudnienia, na podstawie umowy o pracę
  • możliwość kontynuacji indywidualnego rozwoju zawodowego
  • jasną ścieżkę rozwoju zawodowego i doskonalenia, w zależności od posiadanych predyspozycji
  • wynagrodzenie adekwatne do stawianych celów

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133, poz. 883 z poźn. zm.)".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy