Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka Zarządu

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2017-11-17

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: Poznań

ENEA S.A. Departament Zarządzania Operacyjnego Biuro Obsługi Organów Spółki informuje, że poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – min 3 lata- warunek konieczny
  • Biegła znajomość MS Office
  • Komunikatywność i zdolności interpersonalne
  • Profesjonalna obsługa klienta wewnętrznego i zewnętrznego
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Język angielski – poziom średni
  • Duża dyspozycyjność i mobilność

Skrócony opis stanowiska:

Miejsce pracy – Poznań, ul. Górecka 1

Zakres czynności:

  • Prowadzenie sekretariatu Członka Zarządu, w tym:
    • prowadzenie korespondencji - przyjmowanie oraz przekazywanie korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej oraz obsługa elektronicznego rejestru korespondencji przychodzącej i wychodzącej
    • terminowe kompletowanie dokumentacji finansowo-księgowej
    • przygotowywanie pod kątem merytorycznym pism, opracowywanie raportów, zestawień oraz prezentacji
    • umawianie, przyjmowanie interesantów oraz współorganizowanie spotkań
    • prowadzenie terminarza spotkań, rejestru delegacji
    • zaopatrzenie administracyjno - biurowe
  • Koordynowanie projektów zleconych przez Członka Zarządu
  • Koordynowanie obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przebiegu informacji
  • Współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi w celu sprawnej i efektywnej realizacji powierzonych zadań

Przewidywany termin zatrudnienia: styczeń 2018

Kandydaci mogą przesyłać oferty za pomocą przycisku aplikowania w terminie do dnia 17 grudnia 2017 r. W tytule korespondencji proszę zamieścić dopisek  „62/2017 Asystentka

Informujemy, iż nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

ENEA SA z siedzibą w Poznaniu przy ul. Góreckiej 1, kod pocztowy 60-201, jako administrator danych informuje, iż dane osobowe zgłaszających się kandydatów będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych osobowych w zakresie określonym w art. 22 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (t.j. Dz. U. 1998 N 21, poz. 94 ze zm.) jest obowiązkowe. Obowiązek podania danych osobowych wynika z przytoczonej podstawy prawnej. Przekazane przez kandydatów dokumenty aplikacyjne zawierające dane osobowe zostaną zniszczone po zamknięciu procesu rekrutacji i nie będą wykorzystywane w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Załączając swoje CV prosimy o dopisanie klauzuli: „Zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133 poz. 883 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

opis

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się