Ta oferta pracy jest nieaktualna od 305 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka Zarządu

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 17.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Poznań

    ENEA S.A. Departament Zarządzania Operacyjnego Biuro Obsługi Organów Spółki informuje, że poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – min 3 lata- warunek konieczny
    • Biegła znajomość MS Office
    • Komunikatywność i zdolności interpersonalne
    • Profesjonalna obsługa klienta wewnętrznego i zewnętrznego
    • Wysoka kultura osobista
    • Prawo jazdy kategorii B
    • Język angielski – poziom średni
    • Duża dyspozycyjność i mobilność

    Skrócony opis stanowiska:

    Miejsce pracy – Poznań, ul. Górecka 1

    Zakres czynności:

    • Prowadzenie sekretariatu Członka Zarządu, w tym:
      • prowadzenie korespondencji - przyjmowanie oraz przekazywanie korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej oraz obsługa elektronicznego rejestru korespondencji przychodzącej i wychodzącej
      • terminowe kompletowanie dokumentacji finansowo-księgowej
      • przygotowywanie pod kątem merytorycznym pism, opracowywanie raportów, zestawień oraz prezentacji
      • umawianie, przyjmowanie interesantów oraz współorganizowanie spotkań
      • prowadzenie terminarza spotkań, rejestru delegacji
      • zaopatrzenie administracyjno - biurowe
    • Koordynowanie projektów zleconych przez Członka Zarządu
    • Koordynowanie obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przebiegu informacji
    • Współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi w celu sprawnej i efektywnej realizacji powierzonych zadań

    Przewidywany termin zatrudnienia: styczeń 2018

    Kandydaci mogą przesyłać oferty za pomocą przycisku aplikowania w terminie do dnia 17 grudnia 2017 r. W tytule korespondencji proszę zamieścić dopisek  „62/2017 Asystentka

    Informujemy, iż nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    ENEA SA z siedzibą w Poznaniu przy ul. Góreckiej 1, kod pocztowy 60-201, jako administrator danych informuje, iż dane osobowe zgłaszających się kandydatów będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych osobowych w zakresie określonym w art. 22 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (t.j. Dz. U. 1998 N 21, poz. 94 ze zm.) jest obowiązkowe. Obowiązek podania danych osobowych wynika z przytoczonej podstawy prawnej. Przekazane przez kandydatów dokumenty aplikacyjne zawierające dane osobowe zostaną zniszczone po zamknięciu procesu rekrutacji i nie będą wykorzystywane w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

    Załączając swoje CV prosimy o dopisanie klauzuli: „Zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133 poz. 883 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

    opis