Oferta pracy

Asystentka Zarządu

Biuro DoradczeO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent
Naszym Klientem jest jeden z wiodących światowych producentów i dostawców dla przemysłu motoryzacyjnego. Firma jest cenionym partnerem w zakresie innowacji i wyznacza trendy dla producentów samochodów na całym świecie. Wszyscy europejscy, północnoamerykańscy i coraz częściej azjatyccy producenci pojazdów wykorzystują przełomowe technologie naszego Klienta. Do swojej placówki znajdującej się w okolicach Poznania poszukuje specjalisty na stanowisko:
ASYSTENT/ASYSTENTKA ZARZĄDUNumer ref.: nr ref.: AZ 20/10/2020

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • wsparcie działu handlowo
  • technicznego oraz zarządu Firmy
  • uczestnictwo w zebraniach Zarządu i przygotowywanie notatek i raportów na potrzeby przełożonych
  • przygotowywanie stosownych dokumentów na potrzeby bezpośrednich przełożonych
  • prowadzenie działań marketingowych Firmy i jej reprezentowanie (tworzenie materiałów reklamowych, organizacja targów, spotkań branżowych i firmowych, budżetowanie kosztów marketingowych itp.)
  • nadzór nad social media Firmy oraz nad firmową stroną internetową
  • dbanie o wizerunek Firmy
  • nadzór nad obiegiem dokumentów firmowych (poczta, umowy z Klientami, planowanie delegacji i innych wyjazdów służbowych itp.)
  • organizacja i utrzymywanie wysokich standardów pracy w Organizacji

Od kandydatów oczekujemy:

  • wyższego wykształcenia, min. tytuł licencjata
  • 1-3 lat doświadczenia pracy jako asystent i/lub specjalista ds. marketingu lub na podobnych stanowiskach
  • znajomości j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętności obsługi komputera na wysokim poziomie
  • prawa jazdy kat. B
  • wysokiej kultury osobistej i biznesowej
  • wysokiej komunikatywności
  • doskonałych umiejętności zarządzania czasem
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • miła aparycja
  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań w bardzo stabilnej i nowocześnie zarządzanej organizacji
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • odpowiednio wyposażone stanowisko pracy
  • pełne możliwości zaspokojenia indywidualnych ambicji zawodowych
  • warunki wynagradzania adekwatne do stawianych celów

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133, poz. 883 z poźn. zm.)".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy