Logo Pracuj.pl

Asystentka zarządu (relokacja do Niemiec)

DevireO firmie

16 000–20 000
brutto / mies.
  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży Medycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystentka zarządu

Twój zakres obowiązków

  • Wspieracie zarządu w codziennej pracy,
  • Koordynacja obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji pomiędzy zarządem a innymi pracownikami i działami,
  • Zarządzanie kalendarzem przełożonego,
  • Obsługa spotkań biznesowych, szkoleń i wizyt gości,
  • Planowanie wyjazdów, spotkań, wydarzeń,
  • Koordynacja organizacji przestrzeni i biura; prowadzenie dokumentacji papierowej i elektronicznej,

Wymagania pracodawcy

  • Gotowość do relokacji do niemieckiego Lipska
  • Wymagane minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Administracyjnym/Asystenckim przy Zarządzie
  • Znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego na poziomie min. B2 (WARUNEK KONIECZNY)
  • Umiejętność zarządzania/koordynacji,
  • Talent organizacyjny i doskonałe zarządzanie czasem,
  • Doświadczenie w planowaniu wydarzeń,
  • Doświadczenie w rezerwowaniu podróży, planowaniu spotkań (preferowane dla swoich przełożonych),
  • Doświadczenie w pracy w szybkim tempie, środowisku,
  • Biegłość w MS Office,
  • Otwartość, komunikatywność oraz umiejętność budowania relacji interpersonalnych,

Pracodawca oferuje

  • Opłacona relokacja oraz pomoc logistyczna,
  • Opłacenie mieszkania przez pierwsze pół roku zatrudnienia,
  • Wynagrodzenie w euro,
  • Pakiet benefitów,
  • Stabilne miejsce pracy,
  • Wsparcie przełożonego,

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Aktualne oferty pracodawcy
PL51023

Asystentka zarządu (relokacja do Niemiec), dolnośląskie