Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka Zarządu

FERRBUD Sp. z o.o.O firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie sekretariatu,

  • kompleksowa organizacja pracy biura,

  • wykonywanie bieżących zadań zlecanych przez Zarząd firmy,

  • prowadzenie i ewidencja dokumentacji i korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz jej archiwizowanie,

  • koordynacja obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji,

  • obsługa gości,

  • zaopatrywanie biura w artykuły niezbędne do jego funkcjonowania,

  • prowadzenie kadr w firmie z wyłączeniem płac,

  • windykacja należności w zakresie wystawiania wezwań do zapłaty, monitorowania należności, sporządzanie zestawień na potrzeby Zarządu

  • tworzenie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach zewnętrznych z obecnymi i nowymi Klientami,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra obsługa komputera, pakietu MS Office i urządzeń biurowych,

  • wysoka kultura osobista,

  • dyspozycyjność, punktualność, zaangażowanie, elastyczność oraz bardzo dobrze rozwinięte umiejętności planowania i organizacji własnej pracy,

  • bardzo dobra umiejętność komunikowania się z ludźmi i utrzymywanie pozytywnych relacji z otoczeniem,

  • umiejętność szukania rozwiązań nawet w najtrudniejszych sytuacjach,

  • mile widziana znajomość programu enova 365

To oferujemy

  • umowę o pracę na zastępstwo

  • doskonałą atmosferę pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna