Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka Zarządu - Sekretariat

VARD&SKATT sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta

  • Obsługa sekretariatu

  • Fakturowanie

  • Prowadzenie kasy i rozliczeń

  • Prowadzenie windykacji

  • Przygotowanie dokumentów do księgowania – skanowanie do systemu

  • Obsługa poczty biurowej – wysyłka, odbieranie, pisanie pism

  • Prace archiwizacyjne

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność pisania pism i listów do klientów i urzędów

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Rzetelność, skrupulatność i terminowość

  • Miła aparycja

  • Znajomość programów MS Office

  • Znajomość programów OCR oraz Comarch Optima będą dodatkowymi atutami

  • Mile widziana znajomość komunikatorów Skype i Teams – organizacja spotkań i konferencji

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w świetnie zgranym zespole

  • możliwość rozwoju i nauki nowych umiejętności

  • zdobycie cennego doświadczenia

  • lokalizacja: Poznań, Wilda

O nas

VARD&SKATT sp. z o.o. to kancelaria podatkowa – zajmujemy się obsługą mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie księgowości, kadr, doradztwa i konsultingu. Nieustannie się rozwijamy i rzucamy sobie nowe wyzwania, dzięki czemu nasi klienci to zaufani partnerzy od niemal trzydziestu lat!

Jeśli uważasz, że praca w kancelarii podatkowej może być pełna wyzwań, lubisz tę pracę i stawiasz na ciągły rozwój, szukamy właśnie Ciebie!