Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Asystentka zarządu - Sekretarka

Centrum Badań i Innowacji Pro-AkademiaO firmie

4 2005 500 brutto / mies.
  • Innowacyjna 9
    Konstantynów Łódzki, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Centrum Badań i Innowacji Pro-Akademia

Innowacyjna 9

Konstantynów Łódzki

Centrum Badań i Innowacji Pro-Akademia jest interdyscyplinarną jednostką naukową, prowadzącą prace badawcze i działalność dydaktyczną z zakresu nauk technicznych i społecznych od 1996 roku.

Centrum jest instytucją non-profit, która wszystkie wypracowane zyski reinwestuje w działalność naukową, rozpowszechnianie wyników badań i dydaktykę. W swojej dotychczasowej działalności Centrum zrealizowało liczne projekty badawcze i szkoleniowo-doradcze na zlecenie instytucji UE, podmiotów prywatnych, administracji centralnej i samorządowej. Centrum spełnia wymagania normy PN-EN ISO 9001:2015. Centrum Badań i Innowacji Pro-Akademia jest jednostką naukową sparametryzowaną przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, wydawcą czasopisma naukowego Acta Innovations, a także operatorem Centrum Transferu Technologii.

W ocenie parametrycznej 2017 MNiSW, na 993 oceniane jednostki naukowe, Centrum zajęło II miejsce w Polsce w pod względem praktycznych efektów działalności naukowej oraz II miejsce w kryterium "Potencjał naukowy”, w przeliczeniu na 1 osobę zatrudnioną przy pracach B+R.

Jako pracodawca, CBI Pro-Akademia zostało wyróżnione przez Komisję Europejską przyznaniem logo HR Excellence in Research, które nadawane jest instytucjom naukowym, które oferują swoim pracownikom atrakcyjne warunki pracy, rozwoju kariery, mobilności.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie zarządu w bieżących zadaniach
  • Prowadzenie sekretariatu: nadzór nad prawidłowym obiegiem korespondencji, archiwizowanie dokumentacji, przygotowanie niezbędnej korespondencji, edycja raportów, zestawień, analiz ad-hoc
  • Koordynacja i organizacja spotkań wewnętrznych (np. monthly meetings, seminaria, konferencje)
  • Obsługa mediów społecznościowych
  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji między działami
  • Koordynacja procesów zakupowych oraz wysyłkowych
  • Obsługa kontraktów (kontrakty B2B, B2C, Instytucje Pośredniczące, urzędy)

Wymagania:

  • Co najmniej 4 lat doświadczenia na stanowisku o podobnym zakresie odpowiedzialności lub w środowisku wykorzystującym metodologię zarządzania projektami
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomości języka angielskiego pozwalająca na prowadzenie sekretariatu
  • Wysokie umiejętności stylistycznego pisania w języku polskim
  • Doświadczenia w zakresie prowadzenia komunikacji wewnątrz firmy jak i z partnerami biznesowymi
  • Aktywne nastawienie na współpracę z zespołem
  • Znajomość mediów społecznościowych (FB, Twitter, Research Gate, LinkedIn)
  • Biegła znajomość programów MS Office, PowerPoint
  • Łatwość w nawiązywaniu pozytywnych relacji interpersonalnych
  • Umiejętność efektywnego organizowania czasu pracy, ustalania priorytetów
  • Wysokie poczucie estetyki oraz znajomość zasad savoir vivre
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Bezpośrednie relacje z zespołem oraz Zarządem, duża samodzielność prac – płaska struktura organizacyjna
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy, takich jak SharePoint czy Asana oraz platformy komunikacyjne
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w środowisku międzynarodowym
  • Udział w realizacji projektów naukowo-badawczych o randze europejskiej i światowej
  • Estetyczne otoczenie i praca w warunkach dbałości o środowisko naturalne.

Ogłoszenie archiwalne