Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka Zarządu - Sekretarka

"Veyna" - Weyna i S-ka Spółka JawnaO firmie

  • Szubińska 14
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

"Veyna" - Weyna i S-ka Spółka Jawna

Szubińska 14

Toruń

Od wielu lat firma VEYNA produkuje wypełnienia aluminiowe i PVC do drzwi zewnętrznych, przez co jest znanym partnerem wielu firm budowlanych i producentów stolarki aluminiowej i PVC. Jesteśmy w tej chwili liderem na rynku polskim jeśli chodzi o firmy ze 100% kapitałem polskim. Rozwijamy sprzedaż do Niemiec i Francji.

Więcej informacji na www.veyna.eu

Twoje zadania:

  • współpraca z Prezesem zarządu oraz pomoc w codziennej organizacji pracy,
  • współpraca z Zarządem- organizacja spotkań, przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby Zarządu,
  • obsługa sekretariatu- przyjmowanie gości firmy, przyjmowanie i łączenie rozmów telefonicznych oraz udzielanie informacji,
  • obsługa poczty wychodzącej i przychodzącej, nadawanie i odbiór przesyłek kurierskich
  • czynności administracyjno biurowe- przygotowywanie, tłumaczenie i redagowanie pism, archiwizacja dokumentów,
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług,
  • dbanie o salę konferencyjną oraz zarządzanie kalendarzem sali,
  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania procedur firmowych związanych z ochroną danych osobowych
  • współudział w tworzeniu i wdrażaniu procedur firmowych,
  • udział w projektach ogólnofirmowych.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na takim samym lub/i pokrewnym stanowisku (nie wymagane)
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomości Excela
  • bardzo dobra znajomości zasad i narzędzi do organizacji pracy Zarządu,
  • umiejętność zarządzania informacjami,
  • zdolności interpersonalne (komunikatywność, umiejętność pracy w zespole),
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • solidność, rzetelność,
  • otwartość na doświadczenie i chęć uczenia się.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju w firmie będącej liderem na rynku
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • dobrą kawę i świetną atmosferę.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne