Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka zarządu - Sekretarka

  • Kłaj (pow. wielicki), Wieliczka, małopolskie
  • Asystent
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 01.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SPRINGOS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

    Producent artykułów dla domu, ogrodu, sportu i rekreacji w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wieliczka (okolice), Kłaj (pow. wielicki)
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • planowanie harmonogramu pracy i organizacja spotkań
    • obsługa korespondencji z kluczowymi klientami
    • odpowiedzialność za efektywny przepływ informacji
    • obsługa i koordynacja połączeń telefonicznych
    • załatwianie bieżących spraw administracyjnych i biurowych
    • pomoc w dziale sprzedaży
    • tworzenie ofert

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe i doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
    • nienaganna aparycja
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
    • praktyczna znajomości pakietu MS Office i urządzeń biurowych,
    • prawo jazdy kat. B
    • bardzo wysoka kultura osobista, dyskrecja
    • zaangażowanie, lojalność, punktualność, rzetelność

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
    • Pracę na zasadzie umowy o pracę od poniedziałku do piątku
    • Możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji w prężnie rozwijającej się firmi

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Springos z siedzibą w Kłaj przy ul. Kłaj 701 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.