Ta oferta pracy jest nieaktualna od 315 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka Zarządu

  • Siechnice, dolnośląskie
  • Asystent
  • 04.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

    Aktualnie dla naszego klienta, dystrybutora sprzętu, szukamy osób na stanowisko:

    Workplace: Siechnice
    Asystentka Zarządu/WRO/KK

    Zakres obowiązków:

    • Wsparcie zarządu w pełnym zakresie czynności administracyjnych i sekretaryjnych.
    • Współpraca z działem księgowym, handlowym i marketingu.
    • Kontakt z klientem oraz organizacja transportu.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe.
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
    • Biegła znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację biznesową.
    • Biegła obsługa pakietu MS Office.
    • Doskonała organizacja pracy i szybkość działania.
    • Umiejętność planowania i koordynacji wielu zadań.
    • Samodzielność i dynamika w działaniu.
    • Miła aparycja i umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów.
    • Prawo jazdy kat. B
    Mile widziane:
    • Znajomość programów Insert GT (Subiekt, Rewizor, Gratyfikant).
    • Znajomość języka niemieckiego.

    Nasz klient oferuje:

    • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie.
    • Współpracę w oparciu o umowę o pracę.
    • Wynagrodzenie w przedziale 3500 - 4000 zł netto.
    • Profesjonalny rozwój kompetencji poprzez specjalistyczne szkolenia.
    • Możliwość udziału w projektach polskich i zagranicznych o charakterze biznesowym, wdrożeniowym.
    • Dużą samodzielność i unikalną możliwość współtworzenia strategii firmy.
    • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy również do użytku prywatnego.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w bazie danych Lobo sp. z o.o. sp. k. oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”

    Ponadto zapraszamy na naszą witrynę pod adresem: www.lobohr.pl