Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka Zarządu

  • śląskie
  • Asystent
  • 22.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zapraszamy do współpracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku automotive industry. Wykonujemy projekty dla wiodących firm produkujących samochody: BMW, AUDI, VOLVO, Mercedes.

    Poszukujemy kandydatek na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • komunikacja pomiędzy pracownikami, a księgowością,
    • przesyłanie dokumentów do księgowości,
    • organizacja hoteli, lotów,
    • przygotowywanie zamówień, umów, kontraktów,
    • przygotowywanie ogłoszeń o pracę,
    • sprawdzanie arkuszy godzinowych/kosztowych/delegacji pracowników,
    • nadzór nad płynnością dokumentów w firmie,
    • segregacja dokumentów,
    • przygotowywanie przelewów,
    • archiwizacja dokumentów.

    Wymagania:

    • znajomość MS Office i Excel,
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • język angielski na poziomie komunikatywnym,
    • język niemiecki będzie dodatkowym atutem,
    • samodzielność i dobra organizacja pracy,
    • umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń biurowych.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne warunki finansowe,
    • możliwość pracy zdalnej,
    • elastyczne godziny pracy (możliwość pracy na 1/2 etatu),
    • stabilne zatrudnienie.

    Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk Aplikuj z poniższą treścią:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)