Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka Zarządu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 11.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    They.pl to agencja digital marketingu, która od 2008 roku realizuje projekty dla klientów z Polski i całego świata. Działamy na kilku rynkach w Europie z biura na warszawskim Mokotowie. Jesteśmy niezależną agencją otwartą na ludzi i stwarzającą szerokie możliwości rozwoju.
    Miejsce pracy: Warszawa

    ZADANIA

    • wsparcie Zarządu w bieżących zadaniach,
    • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania biura,
    • zapewnienie poprawnego przepływu dokumentacji i informacji,
    • dbanie o jakość, dystrybucję i archiwizację dokumentacji przychodzącej i wychodzącej,
    • współpraca z biurem księgowym,
    • wystawianie faktur sprzedaży.

    OCZEKIWANIA

    • min. 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku Asystentki Zarządu,
    • praktyczna znajomość programów pakietu MS Office,
    • wysoko rozwinięte umiejętność komunikacyjne,
    • sumienność, zaangażowanie, rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
    • samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej,
    • wysoka kultura osobista.

    OFERUJEMY

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • pakiet medyczny,
    • Multisport,
    • stabilne warunki pracy,
    • pozytywną atmosferę w młodym zespole.
    Chcesz do nas dołączyć?
    Dodaj również link do swojego portfolio.

    W swoim zgłoszeniu prosimy o zamieszczenie klauzuli:

    Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb bieżącej oraz przyszłych procesów rekrutacji. (Klauzula informacyjna)