Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka Zarządu

MENGS sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie korespondencji, obsługa maili

  • Archiwizacja dokumentów

  • Wspieranie doradców, pomoc w prowadzeniu dokumentacji

  • Organizacja spotkań firmowych, eventów, wyjazdów firmowych

  • Przygotowywanie pism, analiz, korespondencji

  • Bieżąca pomoc w obsłudze klientów firmy

  • Utrzymywanie porządku w biurze

  • Zadania zlecone na bieżąco

Nasze wymagania

  • Praca w biurze

  • Dobra znajomość komputera i urządzeń biurowych (Office, fakturowanie, podstawowe programy graficzne mile widziane)

  • Łatwość w nawiązywaniu relacji

  • Wysokie umiejętności organizacyjne

  • Skrupulatność i dokładność w działaniach

  • Chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Samodzielność i umiejętność logicznego myślenia

To oferujemy

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w branży sprzedaży, finansów, nieruchomości oraz inwestycji

  • Praca w młodym, dynamicznym zespole

  • Regularne szkolenia

  • Przyjazna atmosfera pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • program rekomendacji pracowników

Mengs to miejsce, w którym spotykają się działy pośrednictwa finansowego, pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz inwestycji. To miejsce, które oparte jest na efekcie synergii i które daje wiele możliwości na rozwój osobisty. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko asystent/asystentka biura.

Przewiń do profilu firmy