Logo Pracuj.pl

Asystentka Zarządu

Grupa BoryszewO firmie

Grupa Boryszew

Aleje Jerozolimskie 92

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie kalendarza i organizacja spotkań, wizyt, konferencji Członków Zarządu,
  • weryfikacja, edycja, formatowanie dokumentów i redagowanie pism na potrzeby Zarządu,
  • praca z umowami, rozliczeniami,
  • organizacja podróży służbowych w kraju i za granicą (wyszukiwanie optymalnych połączeń, zakup biletów, niezbędne interwencje w trakcie trwania podróży),
  • współpraca z partnerami biznesowymi oraz ze wszystkimi jednostkami organizacyjnymi w firmie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych,
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku – mile widziane,
  • skrupulatność, rzetelność, wysoka jakość wykonywanej pracy,
  • umiejętność myślenia analitycznego i organizacji pracy własnej,
  • umiejętność koordynowania wielu zadań,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość MS Office.

To oferujemy

  • pracę w Spółce notowanej na GPW o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę w niepełnym wymiarze czasu pracy,
  • różnorodność zadań związaną ze specyfiką Grupy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pyszną kawę.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce

Asystentka Zarządu, Aleje Jerozolimskie 92, Warszawa