Asystentka Zarządu

Loginex Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja spotkań z gośćmi zewnętrznymi oraz współpracownikami,

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,

  • Kontrola terminowości sprawozdawczości wewnętrznej,

  • Weryfikacja umów,

  • Tworzenie raportów, zestawień i ich prezentacja,

  • Współpraca z innymi działami firmy, delegowanie zadań,

  • Organizacja podróży służbowych,

  • Działania marketingowo -organizacyjne na rzecz firmy (praca na mediach społecznościowych, koordynacja targów, eventów firmowych oraz inne pokrewne),

  • Zadania zlecone przez bezpośredniego przełożonego.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - minimum 2 lata,

  • Znajomość języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie,

  • Wysoki poziom umiejętności analitycznych i logicznego myślenia,

  • Samodzielność, sumienność, odpowiedzialność i decyzyjność,

  • Świetnej organizacji pracy, ustalania priorytetów oraz zarządzania czasem własnym i innych,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i otoczenia,

  • Asertywność, rzetelność, dokładność i terminowość,

  • Wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z polskim kapitałem

  • Bezpośrednia współpraca z otwartym Zarządem.

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia - umowa o pracę lub kontrakt B2B.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Dofinansowanie do karty Multi-Sport oraz inne benefity.

  • Przyjazne, profesjonalne i komfortowe środowisko pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce

Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działająca w sektorze logistyki. Świadczymy usługi transportu i spedycji w całej Europie i na świecie. Działamy obsługując fracht drogowy, kolejowy, morski oraz lotniczy.

Nieustannie rozbudowujemy naszą nowoczesną flotę. Dodatkowo współpracujemy ze starannie dobranymi dostawcami usług przewozowych.

W firmie Loginex wierzymy, że najważniejszym elementem firmy są pracownicy. To ich kompetencje, doświadczenie, zdolność do przewidywania i umiejętność podejmowania trafnych decyzji, wpływają na nieprzerwane zadowolenie klientów i zaufanie, jakim nas obdarzają.

Dołącz do naszego zespołu, by wspólnie celebrować nasze sukcesy.

Przewiń do profilu firmy