Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1277 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka Zarządu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Warszawa PFSB16609 9196575
    Dla naszego Klienta - prestiżowej organizacji z branży FMCG, aktualnie poszukujemy profesjonalnej i dynamicznej osoby, na stanowisko Asystentki Zarządu, nastawionej na długofalową i stabilną współpracę.

    Opis stanowiska / Job description:

    - Zarządzanie kalendarzami przełożonych
    - Koordynacja połączeń telefonicznych oraz korespondencji w imieniu Członków Zarządu (również w języku angielskim)
    - Tworzenie zestawień, raportów i prezentacji na potrzeby Zarządu oraz przygotowywanie materiałów na spotkania
    - Udział w wewnętrznych i zewnętrznych spotkaniach przełożonych
    - Organizacja podróży służbowych i spotkań biznesowych
    - Współpraca ze wszystkimi działami w firmie oraz monitorowanie wykonania zleconych zadań
    - Opieka nad obiegiem dokumentacji w firmie i komunikacją wewnętrzną
    - Organizacja eventów firmowych oraz konferencji
    - Obsługa gości i klientów, dbałość o wizerunek firmy

    Kogo szukamy / Profile description:

    - Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
    - Co najmmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku Asystentki przy wyższej kadrze zarządzającej w międzynarodowej organizacji o wysokich standardach pracy
    - Biegła znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
    - Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie: Word, Outlook, PowerPoint
    - Umiejętność priorytetyzacji zadań oraz zarządzania czasem
    - Elastyczność i umiejętność szybkiego reagowania na nieprzewidziane sytuacje
    - Wysokie zdolności interpersonalne, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

    Jak aplikować / How to apply:

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji klikając przycisk Aplikuj.

    Page Personnel jest jedną z wiodących agencji doradztwa personalnego, prowadzącą projekty rekrutacyjne od poziomu entry level/graduates do poziomu starszych specjalistów i ekspertów.

    Page Personnel jest częścią PageGroup - międzynarodowego lidera w dziedzinie rekrutacji specjalistycznej, posiadającego 164 biura w 34 krajach na całym świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobywanemu na rynku od 1994 r. marka Page Personnel jest rozpoznawana i ceniona w większości krajów Europy Zachodniej, w Azji, rejonie Pacyfiku oraz Ameryce Północnej i Południowej.

    Dowiedz się więcej o Page Personnel