Oferta pracy

Asystentka Zarządu

PMB GROUP sp. z o.o.O firmie

PMB GROUP sp. z o.o.

Wincentego Rzymowskiego 30

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Zarządu w realizacji strategii biznesowych
  • Partycypacja w operacyjnych procesach decyzyjnych
  • Bieżące wsparcie Zarządu w codziennych obowiązkach
  • Wsparcie w organizacji spotkań
  • Nadzór nad dokumentami, umowami, protokołami
  • Ścisła ścisła współpraca z działem księgowym (rejestrowanie faktur, BHP)
  • obsługa spotkań biznesowych, organizowanie spotkań i podróży służbowych
  • współpraca ze wszystkimi działami w spółce oraz podmiotami współpracującymi
  • pomoc w organizacji pracy biura firmy oraz Prezesa
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów oraz korespondencji

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomośc języka polskiego i rosyjskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomości pakietu MS Office
  • doskonałe umiejętności organizacyjne
  • duża samodzielność i zaradność
  • elastyczność w działaniu i umiejętności pracy pod presją czasu
  • pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie w powierzone zadania
  • umiejętność pracy w zespole
  • energiczność, otwartość, komunikatywność
  • wysoka kultura osobista
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. rok
  • DOBRA ZNAJOMOSC PRAWNYCH ASPEKTOW ZAKŁADANIA I FUNKCJONOWANIA SPÓŁEK HANDLOWYCH W POLSCE

Co Ci dajemy?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Zatrudnienie w prestiżowej firmie o zasięgu międzynarodowym;
  • Dogodną lokalizację biura na Mokotowie

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy