Ta oferta pracy jest nieaktualna od 258 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka Zarządu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 08.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujemy:

    Asystentki Zarządu
    (dokładnej i ambitnej)

    Miejsce pracy: Warszawa

    They.pl Digital Marketing Agency poszukuje:

    Asystentki Zarządu do stałej pracy na warszawskim Mokotowie.

    ZADANIA

    • wsparcie Zarządu w bieżących zadaniach,
    • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania biura,
    • zapewnienie poprawnego przepływu dokumentacji i informacji,
    • dbanie o jakość, dystrybucję i archiwizację dokumentacji przychodzącej i wychodzącej,
    • współpraca z biurem księgowym,
    • wystawianie faktur sprzedaży.

    OCZEKIWANIA

    • min. 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku Asystentki Zarządu,
    • praktyczna znajomość programów pakietu MS Office,
    • wysoko rozwinięte umiejętność komunikacyjne,
    • sumienność, zaangażowanie, rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
    • samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej,
    • wysoka kultura osobista.
    OFERUJEMY
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
    • atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki pracy,
    • pozytywną atmosferę w młodym zespole.
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".