Ta oferta pracy jest nieaktualna od 231 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka Zarządu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 07.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Eurocash:

    to krajowy lider w hurtowej dystrybucji produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych (FMCG). W chwili obecnej zatrudniamy ponad 11 000 pracowników. Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Kluczowe zadania:

    • prowadzenie kalendarza spotkań
    • organizacja podróży służbowych (planowanie przejazdów, dokonywanie niezbędnych rezerwacji noclegów i biletów)
    • organizacja spotkań odbywających się na terenie biura i na zewnątrz
    • odpowiedzialność za obieg dokumentów, zarządzanie korespondencją oraz zapewnienie właściwego przepływu informacji
    • wsparcie przełożonego w bieżącej pracy (przygotowywanie analiz, prezentacji, research informacji)
    • tłumaczenie pisemne i ustne z języka angielskiego na polski i polskiego na angielski – dokumenty, korespondencja oraz na spotkaniach

    Idealny kandydat powinien:

    • posiadać minimum 1,5 roku doświadczenia na podobnym stanowisku (warunek konieczny)
    • posiadać bardzo dobrą znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
    • posiadać inicjatywę i umiejętność samodzielnego realizowania różnorodnych zadań pod presją czasu
    • wykazywać wysoki poziom zaangażowania w wykonywaną pracę
    • posiadać wysoki poziom kultury osobistej
    • być dyspozycyjny i dyskretny
    • charakteryzować się bardzo dobrą organizacją pracy
    • znać narzędzia pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)

    Na tym stanowisku zapewniamy:

    • ciekawą pracę w profesjonalnym środowisku
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • możliwości rozwoju zawodowego wewnątrz Grupy
    • pracę w młodym, dynamicznym zespole
    • przyjazną atmosferę
    WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI PROCESU REKRUTACJI (ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA. 28.08.1997 ROKU O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH; TEKST JEDNOLITY: DZ.U.Z 2014R., POZ.1182 ZE ZM.).