Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka Zarządu

"TH-BETON" sp. z o.o.O firmie

"TH-BETON" sp. z o.o.

Kobierzycka 20

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad dokumentacją korporacyjną spółek

  • zapewnienie właściwego obiegu informacji pomiędzy Prezesem Zarządu a innymi pracownikami spółki oraz instytucjami zewnętrznymi

  • redagowanie zarządzeń i dokumentów wewnętrznych

  • przygotowywanie prezentacji, zestawień, raportów na potrzeby Zarządu

  • tłumaczenia ustne i pisemne w języku polskim i niemieckim

  • monitoring i windykacja należności

  • współpraca z firmami ubezpieczeniowymi

  • wykonywanie zleconych prac związanych z bieżącymi działaniami podejmowanymi przez Zarząd

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

  • biegła obsługa pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)

  • wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne, w tym planowanie i określanie priorytetów

  • samodzielność, zaangażowanie w działaniu

  • znajomość procedur zabezpieczeń, kontroli i windykacji należności

  • znajomość SAP będzie dodatkowym atutem

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • godziwe warunki zatrudnienia

  • pracę w zgranym zespole

  • pracę w rozwijającej się firmie

th-beton Sp. z o.o. jest uznanym producentem betonu towarowego w Polsce i częścią rozwijającego się niemieckiego koncernu w branży budowlanej.

Przewiń do profilu firmy