Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka Zarządu

TEMAR DOM SPÓŁKA AKCYJNA

Ślężna 27b

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa biura, prowadzenie kalendarza zarządu

  • odbieranie połączeń telefonicznych, obsługa korespondencji

  • przygotowywanie pism, umów, zestawień

  • dostarczanie dokumentów do urzędów

  • kontrolowanie stanów art. biurowych i ich zamawianie

  • dbałość o prezentację firmy i stan techniczny urządzeń biurowych

  • wsparcie pracowników z realizacji ich codziennych zadań

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Samodzielność, systematyczność, dokładność w działaniu

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność

  • Znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność redagowania korespondencji

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w dynamicznym zespole i w przyjaznej atmosferze

TEMAR DEWELOPER - prowadzi działalność w zakresie budownictwa mieszkaniowego.

Przewiń do profilu firmy