Oferta pracy

Asystentka Zarządu

TU EUROPA SA

Gwiaździsta 62

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa sekretariatu zarządu

  • planowanie i organizacja spotkań wewnętrznych i zewnętrznych oraz obsługa gości

  • organizowanie i rozliczanie wyjazdów służbowych Członków Zarządu, prowadzenie kalendarza spotkań,

  • współpraca z innymi zespołami firmy, wsparcie w obszarze prawidłowej komunikacji biznesowej

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji pomiędzy Zarządem a Pracownikami

  • profesjonalne reprezentowanie firmy i dbanie o jego pozytywny wizerunek

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • biegła znajomość pakietu MS Office

  • dobra znajomość języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikacje (min. poziom B2)

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • inicjatywa, umiejętność planowania priorytetów, kreatywności oraz dynamiki w działaniu

  • dokładność, skrupulatność oraz bardzo dobra organizacja pracy i zarządzanie czasem

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i kultura osobista

  • komunikatywność, oraz umiejętność pozyskiwania i przekazywania informacji.

To oferujemy

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się instytucji finansowej

  • codzienną współpracę z Zarządem

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata