Ta oferta pracy jest nieaktualna od 189 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka Zarządu

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Asystent
  • 16.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Centrum TMT Autoryzowany Salon i Serwis marki SKODA we Wrocławiu poszukuje kandydatki na stanowisko:
    Miejsce pracy: Wrocław

    Zadania:

    • wsparcie Zarządu w bieżących zadaniach administracyjnych,
    • kontrola obiegu dokumentacji i prowadzenie korespondencji w imieniu Zarządu,
    • zarządzanie archiwum Spółki,
    • współpraca z firmami świadczącymi usługi na rzecz Spółki,
    • kontakt z urzędami oraz organizacjami administracji,
    • przygotowywanie dokumentów i materiałów dla Zarządu,
    • sporządzanie raportów i protokołów na potrzeby przełożonego,
    • przygotowywanie i obsługa spotkań, konferencji, narad, podróży służbowych oraz prowadzenie kalendarza,
    • kompleksowe wsparcie przełożonych w codziennych zadaniach;

    Oczekujemy:

    • min. roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku WARUNEK KONIECZNY,
    • prawo jazdy kat. B,
    • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
    • wysokich zdolności interpersonalnych, komunikacyjnych i organizacyjnych,
    • bardzo dobrej umiejętności obsługi narzędzi MS Office (Word, Excel, Power Point),
    • umiejętności terminowej realizacji zadań,
    • skuteczności w działaniu,
    • dojrzałości i odpowiedzialności,
    • wysokiej kultury osobistej;

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • przyjazną atmosferę w pracy;

    CV wraz ze zdjęciem proszę wysyłać za pomocą przycisku w tytule wiadomości wpisując: "asystentka zarządu/wrocław"

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.