Ta oferta pracy jest nieaktualna od 164 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka Zarządu

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Asystent
  • 08.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy wiodącym dostawcą produktów, rozwiązań i usług do pomiarów procesów przemysłowych. Oferujemy kompleksowe rozwiązania do pomiaru przepływu, poziomu, ciśnienia i temperatury, analizy cieczy, rejestracji i cyfrowego przetwarzania danych w różnych gałęziach przemysłu. Nasza aparatura kontrolno-pomiarowa umożliwia optymalizację procesów względem efektywności ekonomicznej i bezpieczeństwa.

    Do naszego biura we Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław, region dolnośląski

    Zakres obowiązków:

    • organizacja pracy biura i wspieranie kierownictwa w realizacji codziennych obowiązków
    • prowadzenie i nadzorowanie kalendarza spotkań zarządu
    • przygotowywanie dokumentów dla zarządu
    • kompleksowa organizacja wyjazdów służbowych (bilety lotnicze, hotele)
    • organizacja szkoleń krajowych i zagranicznych, targów, konferencji, eventów dla pracowników
    • ścisła współpraca z kierownikami działów
    • nadzór nad obiegiem dokumentów
    • dbałość o pozytywne relacje z pracownikami i klientami
    • reprezentowanie firmy i tworzenie jej pozytywnego wizerunku

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • wykształcenie wyższe
    • doświadczenie w pracy z Klientami (np. Dział Obsługi Klienta, Dział Realizacji Zamówień, Marketing)
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • doskonałe zdolności organizacyjne i negocjacyjne
    • kreatywność
    • zdolności komunikacyjne i wysoka kultura osobista
    • samodzielność i umiejętność sprawnej organizacji pracy
    • pracowitość, rzetelność, skrupulatność

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • pracę na pełen etat w stałych godzinach
    • zatrudnienie w stabilnej firmie o uznanej renomie
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w języku polskim i angielskim klikając w przycisk aplikowania z dopiskiem AZ/2019.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Przesłanych dokumentów nie zwracamy.

    Prosimy o załączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celach niezbędnych dla aktualnego procesu rekrutacji prowadzonego przez Endress+Hauser Polska sp. z o.o., ul. Wołowska 11, 51-116 Wrocław. Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.” Pełną informację odnośnie do przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz na naszej stronie www.pl.endress.com/pl.