Logo Pracuj.pl

Asystent/ka ds. Sprzedaży

NEWSDAO firmie

NEWSDA

Kościerska 1A

Kartuzy

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa sprzedaży na platformach internetowych
  • Koordynowanie statusu zamówienia
  • Udzielanie informacji zwrotnej klientom
  • Przygotowywanie niezbędnych dokumentów do realizacji zamówienia
  • Współpraca z firmą transportową i innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w obsłudze platform sprzedażowych lub pokrewne
  • Min. 2-letnie doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży i marketingu
  • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Sumienność, dokładność i zaangażowanie
  • Dużo pozytywnej energii!

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Wsparcie przełożonego i zespołu w codziennej pracy
  • Jasno określone zadania i cele
  • Miłą i przyjazną atmosferę
  • Możliwość dalszego rozwoju wewnątrz struktur firmy
  • Gwarantowany 2 tygodniowy urlop w okresie wakacji!

Newsda Sp. z o.o. Sp. K. jest producentem i eksporterem mebli tapicerowanych, działającym na rynku od 2013 roku z kapitałem zagranicznym.

Asystent/ka ds. Sprzedaży, Kościerska 1A, Kartuzy