Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asytent/ka Projektanta branży konstrukcyjnej

PROJPRZEM S.A.O firmie

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • współuczestnictwo w opracowywaniu projektów koncepcyjnych, budowlanych oraz wykonawczych w zakresie konstrukcji budowlanych,

  • wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe/ średnie kierunkowe,

  • znajomość AutoCAD, Office,

  • atutem będzie znajomość programów 3D (Revit, Tekla, Advance steel),

  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

To oferujemy

  • pracę w biurze projektowym o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

PROJPRZEM S.A.

Gliwickie Biuro Projektów Budownictwa Przemysłowego PROJPRZEM S.A. to 70 lat tradycji i doświadczenia, które zobowiązuje Nas do najwyższej jakości usług inżynierskich. Obecnie jesteśmy jedną z najsilniejszych grup inżyniersko-konsultingowych w Polsce, która jest gotowa sprostać wymagającym inwestycjom, zarówno pod względem inżynierskim, ekonomicznym jak i czasowym.

Nasza filozofia działania:

Łączymy doświadczenie z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi i efektywnym zarządzaniem. Swoim pracownikom stwarzamy przyjazne środowisko pracy.

Przewiń do profilu firmy