Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Atlassian Engineer

Uniteam Sp. z o.o.

30,0080,00 netto (+ VAT) / godz.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie dedykowanych rozwiązań dopasowanych do potrzeb.

  • Konfiguracja narzędzia za pomocą natywnych mechanizmów oraz szerokiej gamy rozszerzeń.

  • Rozszerzanie aplikacji o autorskie rozwiązania przez m.in: automatyzację za pomocą skryptów, integrację aplikacji Jira z narzędziami, projektowanie/tworzenie dedykowanych rozszerzeń.

  • Wsparcie w rozwiązywaniu problemów.

  • Współpraca przy rozwoju narzędzia.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w administracji Jira (minimum 3 miesiące).

  • Doświadczenie w korzystaniu z pluginów Jira i Confluence .

  • Podstawowa znajomość Python/Groovy/Java.

  • Znajomość języka polskiego na poziomie C1/C2.

✔ Kogo poszukujemy?

Szukamy Atlassian Engineera , który dołączy do kilkunastoosobowego zespołu DevOps&Atlassian w naszej firmie.

Realizujemy mnóstwo projektów związanych z tworzeniem dedykowanych rozwiązań. Istnieje także możliwość pracy na projektach realizowanych u naszych klientów. Szczegóły ścieżki kariery określimy po zbadaniu doświadczenia, umiejętności i preferencji nowej osoby.

✔ Gdzie mamy siedzibę?

Na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Biuro jest dostępne dla chętnych a my mamy możliwość pracy zdalnej w 100%.

Uniteam. Jesteśmy polską firmą, istniejącą na rynku od 2009 roku. Naszą specjalnością jest automatyzacja, DevOps oraz narzędzia Atlassian (jesteśmy złotym partnerem). Projektujemy rozwiązania dla dużych organizacji i chętnie dzielimy się wiedzą z zespołem klienta jak i wewnątrz. Zrealizowaliśmy już ponad 1000 projektów a nasz zespół liczy około 50 osób. Nastawiamy się na rozwój (raz na pół roku każdy z nas ma możliwość zrealizowania wybranego szkolenia technicznego), mamy realny wpływ na projekty i mamy na pokładzie wielu świetnych specjalistów!

Przewiń do profilu firmy