Informujemy, że administratorem danych jest PeopleTrust Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-582, al. Szucha 8 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie. Odbiorcą danych jest serwis Just Join IT oraz inne podmioty, którym powierzyliśmy przetwarzanie danych w związku z rekrutacją.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Atlassian Solution Engineer

PEOPLE TRUST SP. Z O.O.O firmie

10 00013 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 17 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Attlasian

  • JIRA

  • Jira Servicedesk

  • Confluence

Mile widziane

  • Insight

System operacyjny

O projekcie

Dla naszego klienta, wiodącego partnera Atlassian w Polsce, poszukujemy specjalisty od wdrożeń JIRA Servicedesk. W Twojej pracy będziesz zajmował się wdrażaniem JIRY Servicedesk w dużych organizacjach w Polsce i Europie. Jeśli szukasz pracy w 100% zdalnej, lubisz pracować na własnym sprzęcie, chcesz współpracować w oparciu o kontrakt B2B, lubisz dynamiczne i ciekawe projekty, jesteś samodzielny, masz doświadczenie we wdrożeniach rozwiązań Atlassiana, w szczególności JIRY SD, lubisz pracować i widzieć efekty swojego zaangażowania, potrafisz "dowozić tematy" :) Zapraszamy!!

Twój zakres obowiązków

  • Analiza potrzeb klienta związanych z obsługą procesów i zadań z wykorzystaniem JIRA Servicedesk

  • Wdrażanie i parametryzacja JIRA Servicedesk i innych produktów Atlassian

  • Analiza, testowanie i konfiguracja rozszerzeń JIRA

  • Tworzenie, zarządzanie, wsparcie działań administracyjnych JIRA (użytkownicy, projekty, uprawnienia)

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy administratora JIRA

  • Doświadczenie z analizą i rozwiązywaniem błędów produkcyjnych

  • Doświadczenie w pracy administratora JIRA Servicedesk

  • Znajomość języka angielskiego oraz polskiego

  • Komunikatywność

  • Proaktywność

  • Mile widziana znajomość rozszerzenia Insight

To oferujemy

  • Współpracę w oparciu o kontrakt b2b

  • Stabilną i długoterminową współpracę

  • Pakiet medyczny

  • Multisport

  • Szkolenia

  • Spotkania integracyjne

  • Pracę zdalną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

PEOPLE TRUST SP. Z O.O.

People Trust tworzą praktycy, którzy wiedzą, że dobre efekty daje wyłącznie praca w ciekawym miejscu i nad ciekawym projektem. Nasi ludzie pracują z nowoczesnymi technologiami dla klientów z branż takich jak finanse, energetyka, usługi IT czy consulting. Stawiamy na długotrwałe relacje i pomagamy kierować rozwojem kariery.

Jesteśmy częścią grupy 7bulls.

Przewiń do profilu firmy