Oferta pracy

Audio/Podcast Business Manager

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rola lidera obszaru audio/podcasty z odpowiedzialnością biznesową i produktową

  • Wizja i codzienne wsparcie w tworzeniu wyjątkowych koncepcji programowych w obszarze programmingu redakcyjnego oraz produkcji komercyjnych

  • Zarządzanie złożonymi projektami i praca w zespole interdyscyplinarnym

  • Tworzenie i realizacja wygrywającej strategii obszaru audio

Nasze wymagania

  • Posiadanie wizji rozwoju rynku audio i chęć rozwoju strategii podcastowej w największym medium cyfrowym w Polsce

  • Szukanie innowacyjnych i kreatywnych rozwiązań w zakresie produktu i programmingu

  • Kształtowanie balansu między jakością, a kosztem produkcji i wyznaczanie kierunków jakościowych w obszarze produkcji audio

  • Analiza otoczenia konkurencyjnego – szukanie przewag, odpowiedzi na zmieniającą się ofertę konkurencji polskiej i globalnej

  • Praca w oparciu o dane, kształtowanie optymalnych ścieżek dotarcia do słuchaczy

  • Posiadanie doświadczenia biznesowego (tworzenie planów biznesowych, analizowanie oraz wyciąganie wniosków, identyfikowanie wyzwań i problemów, szukanie rozwiązań, ciekawość i odwaga biznesowa)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • nowoczesne biuro

Ringier Axel Springer Polska jest wiodącą firmą mediową w Polsce oraz częścią międzynarodowej grupy Ringier Axel Springer Media AG, działającej w Europie Środkowo-Wschodniej i wydającej łącznie ponad 100 tytułów prasowych i 70 serwisów internetowych. Portfolio mediów Ringier Axel Springer Polska obejmuje ponad 20 uznanych marek drukowanych i cyfrowych takich jak: Onet - największy portal informacyjny w Polsce, Fakt, Newsweek, Forbes, Business Insider, ofeminin, Noizz, portale Sympatia, Skąpiec, Opineo i Jakdojadę.

Przewiń do profilu firmy