Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Audiofonolog - Specjalista Badań Audiologicznych

Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. J. Mikulicza-Radeckiego

  • Borowska 213, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Borowska 213

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • diagnozowanie patologii mowy i słuchu-diagnostyka audiologiczna

  • prowadzenia terapii i rehabilitacji zaburzeń mowy i słuchu,

  • kształtowanie i korygowanie emisji głosu,

  • nauczanie technik mówienia.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimalne średnie kierunkowe, technik badań audiologicznych, protetyk słuchu, Audiofonolog,

  • doświadczenie w pracy w ośrodku diagnozującym zaburzenia słuchu i mowy,

  • poprawna wymowa i artykulacja dźwięków,

  • wysoka kultura języka,

  • zdolności nawiązywania interakcji i utrzymania kontaktu interpersonalnego,

  • umiejętność diagnozowania oraz prowadzenia terapii zaburzeń mowy i słuchu,

  • umiejętność kształtowania i korygowania emisji głosu,

  • umiejętność nauczania technik mówienia,

  • dokładność, rzetelność i bardzo dobra organizacja czasu pracy,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • umiejętności interpersonalne,

  • cierpliwość oraz gotowość do pracy z dziećmi,

  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,

  • umowę o pracę lub umowę cywilnoprawną,

  • rozwój kompetencji,

  • profesjonalne szkolenia,

  • benefity pracownicze.

  • Benefity

  • karta sportowa

Miejsce i termin składania dokumentów aplikacyjnych:

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w terminie do 31.07.2022 r. klikając w przycisk Aplikuj szybko lub dostarczenie do Biura Podawczego Działu HR (poziom 0) Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego przy ul. Borowska 213; 50-556 Wrocław

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu poszukuje kandydata do pracy na stanowisko: AUDIOFONOLOG - SPECJALISTA BADAŃ AUDIOLOGICZNYCH.

Przewiń do profilu firmy