Oferta pracy

Audit Assistant

Baker Tilly TPAO firmie

Baker Tilly TPA

Wola Center

Warszawa

Baker Tilly TPA świadczy kompleksowe usługi audytorskie oraz doradztwa biznesowego. Jesteśmy członkiem międzynarodowej grupy doradczej TPA i globalnej sieci Baker Tilly International, która obejmuje 122 niezależne firmy członkowskie zatrudniające ponad 36 000 osób w 742 biurach na terenie 146 krajów oraz znajduje się w „top 10” firm zajmujących się doradztwem i audytem na świecie.
Naszą ofertę uzupełniają usługi strategicznego doradztwa podatkowego, outsourcingu księgowości i płac, doradztwa dla sektora nieruchomości, świadczone pod marką TPA.
Dostarczamy także obsługę prawną poprzez naszą kancelarię Baker Tilly Woroszylska Legal.
Więcej na www.bakertilly-tpa.pl

Stawiamy na dobre połączenia, bo wierzymy, że razem możemy więcej.
Odkryj swoje możliwości!
Audit AssistantNumer ref.: Metro Rondo Daszyńskiego

Twoje zadania:

  • wsparcie międzynarodowych projektów audytowych, due diligence oraz doradczych
  • udział w badaniu sprawozdań finansowych
  • analizowanie danych finansowych
  • sporządzanie dokumentacji
  • codzienna nauka i współpraca z ekspertami merytorycznymi

Ty i My to dobre połączenie, jeśli:

  • jesteś absolwentem studiów na kierunkach ekonomicznych lub pokrewnych
  • posiadasz 1-2 lata doświadczenia w pracy/praktyce w firmach audytorskich lub/i praktykę w badaniu sprawozdań finansowych
  • bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim (poziom C1)
  • znasz funkcje pakietu MS Office, w szczególności Excela
  • lubisz pracę z liczbami i zbiorami danych
  • cechuje Cię rzetelność i odpowiedzialność, działasz zespołowo
  • Twój cel to rozwój w międzynarodowym środowisku biznesowym
  • lubisz planszówki, bo wspólne rozgrywki to nasza tradycja :)

Dodatkowe korzyści z naszego połączenia:

  • dofinansowanie kwalifikacji ACCA, PIBR
  • szkolenia merytoryczne
  • jasna ścieżka kariery
  • elastyczne godziny pracy i home office
  • pakiet kafeteryjny
  • prywatna opieka medyczna
  • prezenty okolicznosciowe
  • przyjazna atmosfera i zespół pełen energii

Jak wygląda proces rekrutacji?

  1. wyślij aplikację przez stronę www
  2. skontaktuje się z Tobą rekruter - dzwonimy do wybranych kandydatów
  3. rozwiążesz testy analityczny i/lub językowe
  4. zaprosimy Cię na rozmowę rekrutacyjną - poznasz przyszłego przełożonego
  5. poczekaj na naszą decyzję - informację otrzyma każdy kandydat

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy