Logo Pracuj.pl

Audit Consultant

CroweO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • Udział w audytach firm z różnych sektorów
  • Udział w analizie sprawozdań finansowych (zgodnie z polskimi i międzynarodowymi standardami rachunkowości)
  • Opracowywanie i prezentacja wniosków i rekomendacji z przeprowadzonych badań
  • Pogłębianie wiedzy z zakresu rachunkowości i badania sprawozdań finansowych w związku z wykonywanym zleceniem
  • Udział w inwentaryzacjach zapasów i środków trwałych wykonywanych w ramach badania sprawozdań, lub na dodatkowe zlecenie klientów
  • Udział w projektach z zakresu badania i przeglądu sprawozdań finansowych, sporządzanie ekspertyz, audytu wewnętrznego etc.

Nasze wymagania

  • Min.2 letnie doświadczenie w badaniu sprawozdań finansowych
  • Znajomość przepisów dotyczących sprawozdawczości finansowej
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę w tym języku
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • Wielozadaniowość, doskonała organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość pakietu MS Office w stopniu umożliwiającym szerokie wykorzystanie jego możliwości

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień związanych z konsolidacją, prawem podatkowym oraz Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości
  • Doświadczenie w pracy w firmie audytorskiej o międzynarodowym zasięgu

To oferujemy

  • Dogodna lokalizacja biura, a także możliwość pracy częściowo zdalnej
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową na preferencyjnych warunkach
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Kursy językowe on-line (angielski, niemiecki)
  • Rewelacyjną atmosferę w zespole
  • Pyszną kawę

Jesteśmy grupą spółek świadczących usługi profesjonalne dla biznesu. Od 30 lat, dzięki naszym pracownikom w trzech krajach (Polska, Czechy, Słowacja), wspieramy naszych klientów w zakresie obsługi księgowej, kadrowo-płacowej, prawnej, audycie, doradztwie podatkowym, biznesowym oraz IT.

Audit Consultant, Warszawa