Oferta pracy

Audit Trainee

Baker Tilly TPA

  • Przyokopowa 33, Warszawa, Warszawa

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • praktykant / stażysta, asystent
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie międzynarodowych projektów audytowych

  • udział w badaniu sprawozdań finansowych

  • analizowanie danych finansowych

  • sporządzanie dokumentacji

  • codzienna nauka i współpraca z ekspertami merytorycznymi

Nasze wymagania

  • jesteś absolwentem/studentem studiów na kierunkach ekonomicznych lub pokrewnych

  • możesz przeznaczyć na praktyki min. 35 godzin tygodniowo

  • bardzo dobrze posługujesz się j. angielskim

  • posiadasz wiedzę z obszaru rachunkowości

  • znasz funkcje pakietu MS Office, w szczególności Excela

  • lubisz pracę z liczbami i zbiorami danych

  • Twój cel to rozwój w międzynarodowym środowisku biznesowym

  • cechuje Cię komunikatywność, samodzielność, chętnie działasz zespołowo - poczucie humoru będzie dodatkowym atutem :)

Mile widziane

  • doświadczenie w obszarze finansów (np. w biurze rachunkowym)

To oferujemy

  • jasna ścieżka kariery: Trainee -> Assistant -> Consultant -> Senior Consultant -> Supervisor -> Manager -> Senior Manager -> Partner

  • możliwość długofalowej współpracy

  • dedykowany Buddy

  • dofinansowanie do uprawnień zawodowych typu Biegły Rewident, ACCA, Doradca Podatkowy, itd.

  • ciekawe i innowacyjne projekty, z różnych branż i sektorów

  • praca w międzynarodowej firmie wśród ekspertów merytorycznych

  • elastyczne podejście do Twojego dnia

  • platforma grywalizacyjna

  • zgrany zespół, który motywuje do działania

  • doskonała lokalizacja: Metro Rondo Daszyńskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • uczysz się i zarabiasz

Etapy rekrutacji
1

wyślij aplikację przez stronę www

2

rozwiążesz test analityczny i/lub językowy

3

skontaktuje się z Tobą rekruter

4

zaprosimy Cię na rozmowę rekrutacyjną

5

poczekaj na naszą decyzję-informację otrzyma każdy kandydat

TPA Poland z Baker Tilly TPA i Baker Tilly Woroszylska Legal to niemal 300 ekspertów w biurach w Warszawie, Poznaniu i Katowicach.

Zapewniamy międzynarodowym koncernom oraz dużym przedsiębiorstwom krajowym efektywne rozwiązania biznesowe z zakresu doradztwa podatkowego, outsourcingu księgowości i płac, doradztwa dla sektora nieruchomości, a także audytu i doradztwa biznesowego pod marką Baker Tilly TPA. Naturalnym uzupełnieniem naszych interdyscyplinarnych usług jest obsługa prawna, którą oferujemy pod marką Baker Tilly Woroszylska Legal.

Jesteśmy częścią TPA Group, międzynarodowej grupy konsultingowej zatrudniającej ponad 1700 ekspertów

w 12 krajach Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej.

Jako członek Baker Tilly International, jednej z 10 największych światowych firm zajmujących się doradztwem biznesowym i audytem, łączymy zalety zintegrowanej, interdyscyplinarnej obsługi „one-stop-shop” z lokalną ekspertyzą i zasięgiem międzynarodowej grupy doradczej.

TPA Poland, Baker Tilly TPA oraz Baker Tilly Woroszylska Legal są jedynymi reprezentantami Baker Tilly International w Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Jak dbamy o bezpieczeństwo w czasie Covid-19?

  • mamy regulaminy i bezpieczne zasady pracy w biurze

  • kontrolujemy liczbę pracowników

  • dezynfekujemy regularnie pomieszczenia

  • pracujemy w formie hybrydowej - częściowo zdalnie, częściowo w biurze