Logo Pracuj.pl

Auditor PCI QSA

SC2labs Sp. z o.o.O firmie

  • świętokrzyskie
    świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie audytów bezpieczeństwa i zgodności ze standardem PCI DSS w zakresie PCI ASV i PCI DSS w siedzibie klienta (w Polsce i zagranicą; ok. 50% wyjazdy, 50% home office)
  • Udział w tworzeniu i rozwijaniu standardów bezpieczeństwa informatycznego w zakresie infrastruktury teleinformatycznej, opiniowanie projektów informatycznych pod kątem zgodności ze Standardami Bezpieczeństwa IT (PCI DSS, ISO 27002 etc.)
  • Wykonywanie testów bezpieczeństwa, audytów, skanów podatności systemów i aplikacji
  • Przeprowadzanie szkoleń z bezpieczeństwa IT
  • Tworzenie raportów poaudytowych w jęz. angielskim

Nasze wymagania

  • Posiadanie certyfikacji z dziedziny bezpieczeństwa CISSP, CISA, GIAC GSNA lub audytor ISO 27001, IRCA ISMS lub IIA Certified Internal Auditor
  • Bardzo dobra lub biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w obszarze bezpieczeństwa IT, znajomość standardów z obszaru bezpieczeństwa IT (NIST, ISO 27001, PCI DSS)
  • Praktyczne doświadczenie administracyjne dotyczące rodziny systemów operacyjnych Linux/Unix oraz MS Windows, technologii sieciowych (routery, switche, firewalle), aplikacji web, technologii i rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa IT
  • Znajomość metodyki hardeningu systemów Linux/Unix/MS Windows oraz technologii sieciowych np. Cisco/Juniper/etc oraz wirtualizacji vmWare oraz Hyper-V
  • Bardzo dobra znajomość rodziny protokołów TCP/IP, protokołów routingu, technologii MPLS, VPN, bardzo dobra znajomość konfiguracji typowych usług sieciowych (Proxy, DHCP, WINS, DNS, NTP),
  • Znajomości infrastruktury PKI oraz zagadnień kryptografii,
  • Mile widziane: wiedza w obszarach programowania, systemów monitorowania bezpieczeństwa, testów penetracyjnych i informatyki śledczej
  • Zaangażowanie w wykonywane zadania, dobra organizacja pracy, planowe wywiązywanie się z obowiązków
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Mobilność (częste podróże służbowe krajowe i zagraniczne)

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • Pracę w dynamicznym zespole bezpieczeństwa IT z ekspertami/ audytorami PCI (9 różnych akredytacji), CCIE, CCNP, CISSP, CISA etc.
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego, w tym uzyskanie międzynarodowych certyfikatów
  • Udział w audytach bezpieczeństwa zarówno w Polsce jak i zagranicą
  • Szkolenia i certyfikacje, dostęp do najnowszych technologii i narzędzi
  • Elastyczne godziny pracy
  • 50 % praca zdalna 50 % wyjazdowa

Benefity

  • elastyczny czas pracy

SC2labs Sp. z o.o.

Zajmujemy się szeroko pojętym bezpieczeństwem związanym z płatnościami kartowymi. Jesteśmy jedną z 15 firm na świecie posiadając 9 rożnych akredytacji od PCI SSC. Działamy na terenie całej Europy, Afryki oraz części Azji. Wykonujemy audyty związane z grupą standardów PCI DSS dla organizacji płatniczych, banków, service providerów, firm technologicznych, startupów. Analizujemy i oceniamy różnorodne rozwiązania i technologie pod względem zastosowanych zabezpieczeń i zgodności z wymaganiami standardów.

Auditor PCI QSA, świętokrzyskie