Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Auditor wiodący IFS / BRC / FSSC 22000

TÜV SÜD Polska Sp. z o.o.

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, realizacja auditów oraz raportowanie zgodnie z posiadanymi kompetencjami

  • realizacja auditow w kraju oraz zagranicą

  • współpraca w ramach zespołów projektowych, m.in. szkoleniowych

  • uczestniczenie w spotkaniach z klientem

  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z nowymi i obecnymi klientami

Nasze wymagania

  • aktywne uprawnienia auditora IFS i/lub BRC i/lub FSSC 22000 lub zdane egzaminy (warunek konieczny)

  • posiadanie doświadczenia audytowego w ww. standardach

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • gotowość do wyjazdów służbowych, prawo jazdy kategorii B.

  • umiejętności komunikacyjne, praca w zespole, orientacja na rozwiązania

Mile widziane

  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń

  • posiadanie dodatkowych uprawnień auditora (KZR, GMP+, FAMI-QS, ISO 14001 itp.)

  • dodatkowe umiejętności w obszarze branży spożywczej ( np. weryfikacje etykiet, opakowania itp.)

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • samochód służbowy

  • dostęp do pakietu benefitów pracowniczych (m. in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sport & kultura, dofinansowanie do nauki języków obcych i wypoczynku)

  • możliwość rozwoju zawodowego w kraju oraz w strukturach międzynarodowych

  • pracę w gronie specjalistów, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • przyjazną atmosferę pracy

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość łączenia pracy w terenie i pracy w biurze lub zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

TÜV SÜD Polska działa na rynku od 1998 roku jako jeden z wielu oddziałów TÜV SÜD na świecie. Należymy do międzynarodowej organizacji TÜV SÜD AG, który od ponad 140 lat chroni ludzi, środowisko i własność przed niekorzystnymi skutkami technologii. Realizujemy kompleksowe usługi dla tych sektorów gospodarki w zakresie badań, inspekcji, certyfikacji oraz szkoleń wspierając naszych klientów i budując ich wartość dodaną.

Przewiń do profilu firmy