Ta oferta pracy jest nieaktualna od 178 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Audytor Banków Spółdzielczych

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Wrocław
    28/2018
    Główne zadania:
    • udział w kontrolach w Bankach Spółdzielczych,
    • weryfikacja procesów oraz regulacji wewnętrznych Banku Spółdzielczego pod kątem zgodności z regulacjami zewnętrznymi,
    • ocena zgodności zarządzania ryzykami w Banku Spółdzielczym z regulacjami i wymogami zewnętrznymi,
    • sporządzanie raportu po przeprowadzonych kontrolach,
    • określenie potrzeb wprowadzenia nowych lub modyfikacji istniejących procedur w kontrolowanym Banku Spółdzielczym.
    Wymagania:
    • wiedza na temat jednego z ryzyk: kredytowe, braku zgodności, płynności, stopy procentowej, biznesowe, walutowe,
    • kilkuletnie doświadczenie w pracy w bankowości i/lub instytucjach finansowych,
    • gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
    • prawo jazdy kategorii B,
    • doświadczenie w pracy audytora wewnętrznego lub zarządzaniu ryzykami istotnymi  w instytucji finansowej oraz znajomość specyfiki bankowości spółdzielczej będzie dodatkowym atutem.
    Oferujemy:
    • prywatną opiekę medyczną,
    • pracowniczy Program Emerytalny,
    • pracę w Banku z polskim kapitałem,
    • ciekawą pracę w zgranym i dynamicznym zespole,
    • możliwości zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego.
    Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ poniżej
    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych w Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.)”.

    Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych w Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 81 zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.)