Audytor Centralny ds. PV

Foton Technik Sp. z o.o. O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą zaangażowanych i energicznych osób. Nasza firma to jedna z największych polskich spółek zajmujących się wykorzystywaniem odnawialnych źródeł energii. Mamy świadomość, że razem tworzymy coś wielkiego, w innowacyjnej branży, dlatego tak bardzo lubimy to, co robimy.

Działamy z pasją i energią!

POSZUKIWANY

Aplikuj, jeśli:

  • masz wykształcenie wyższe techniczne lub wykształcenie elektryczne,
  • posiadasz doświadczenie na stanowiskach techniczno-biurowych,
  • posiadasz uprawnienia SEP, UDT (mile widziane),
  • branża PV nie kryje przed Tobą tajemnic,
  • sprawnie posługujesz się pakietem MS Office,
  • lubisz pracę zespołową i radzisz sobie z rozwiązywaniem trudnych zagadnień,
  • potrafisz pracować pod presją czasu i jesteś silnie zmotywowana/y do pracy,
  • Jesteś osobą samodzielną i asertywną.

Twoje zadania:

  • weryfikacja parametrów wykonanych instalacji PV na podstawie dokumentacji przekazanej przez instalatorów,
  • kontakt z ekipami montażowymi poprzez platformy komunikacyjne oraz wspólne rozwiązywanie problemów technicznych,
  • udzielanie pomocy eksperckiej ekipom montażowym i współpracownikom,
  • prowadzenie szkoleń firm instalacyjnych,
  • praca na bazach danych oraz z dokumentacją techniczną,
  • raportowanie i dokonywanie analiz.

Dlaczego Warto:

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie
  • karta multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • stabilność zatrudnienia międzynarodowego koncernu
  • innowacyjna branża
Dołącz do nas!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy