Oferta pracy

Audytor ds. Systemów Jakościowych

Eurocash S.A.O firmie

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Grupa Eurocash:
to krajowy lider w hurtowej dystrybucji produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych (FMCG).
Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:
AUDYTOR DS. SYSTEMÓW JAKOŚCIOWYCHNumer ref.: Praca w terenie: woj. śląskie, woj. łódzkie, woj. świętokrzyskie

ZADANIA, kTÓRE NA CIEBIE CZekAJĄ:

  • audyty zewnętrzne dostawców,
  • realizacja inspekcji u dostawców,
  • prowadzenie szkoleń systemowych i doradztwo,
  • współudział w rozwoju prowadzonych projektów.

NASZE OCZEKIWANIA WOBEC
IDEALNEGO KANDYDATA:

  • doświadczenie w pracy na podobnym
    stanowisku - mile widziane,
  • wykształcenie wyższe (technologia żywności,
    towaroznawstwo, chemia, biologia
    lub kierunki pokrewne)
  • uprawnienia audytora systemów jakościowych
    ISO 22000 i/lub IFS i/lub BRC,
  • znajomość norm, procedur oraz zasad związanych
    z systemami ISO 22000, HACCP, IFS, BRC,
  • umiejętności analityczne oraz bardzo dobra komunikacja,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy oraz samodzielność
    w realizacji powierzonych zadań,
  • czynne prawo jazdy kat B,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Co dla Ciebie mamy?

  • pracę na samodzielnym stanowisku,
  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczeń w prężnie rozwijającej się firmie,
  • dodatkowe benefity (np. ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, karty sportowe) w atrakcyjnych stawkach cenowych.

Ogłoszenie archiwalne