Audytor Energetyczny- dział Techniczny

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.04.2019
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 16.05.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Salvisexpert prowadzi sprzedaż i montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie całej Polski.
    Fotowoltaika- to nie tylko nasza praca, to również nasza pasja, dlatego każdego dnia poszerzamy swoją wiedze o nowe rozwiązania tak aby dostarczać naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

    W związku z rozbudową naszego zespołu
    i kolejnymi działaniami rozwojowymi, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Kraków

    Zadania na stanowisku:

    • Samodzielne opracowanie raportów związanych z efektywnością energetyczną budynków
    • Skuteczne wprowadzenie nowych produktów na rynek w oparciu o nowe trendy odnawialnych źródeł energii
    • Prowadzenie szkoleń technicznych z obszaru OZE
    • Reprezentowanie firmy na spotkaniach z kontrahentami/inwestorami
    • Współprace z innymi działami firmy

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenie wyższe techniczne –preferowana branża OZE
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku – minimum 1-2 lata
    • Znajomości programu CAD, MS Office
    • Czynne prawo jazdy
    • Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w grupie
    • Rzetelność i dobra organizacja pracy
    • Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów oraz silna motywacja do pracy

    Oferujemy:

    • Umowa o pracę w pełnym etacie
    • Możliwości podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju w strukturach firmy
    • Niezbędne narzędzia pracy- telefon, laptop,
    • Doskonałą atmosferę w młodym dynamicznym zespole

    Aplikacje prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

    Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać następującą klauzulę:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).