Ta oferta pracy jest nieaktualna od 311 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Audytor energetyczny

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 11.01.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

EnMS Polska Sp. z o.o.

Firma EnMS Polska powstała w 2010 r. wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych Klientów, którzy zdają sobie sprawę z faktu, że koszty energii – stanowiące ważną pozycję w corocznym budżecie – mogą być kontrolowane i redukowane tak jak każdy inny koszt operacyjny w organizacjach. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę audytów technicznych, m.in audyt energetyczny przedsiębiorstwa wg wymagań Ustawy z dn. 20 maja 2016 r. o efektywności energetycznej, audyty efektywności energetycznej oraz innowacyjny system energyBIS do monitorowania i analizy zużycia energii. Świadczymy również profesjonalne usługi wdrażania i utrzymania systemów zarządzania energią wg ISO 50001. www.enms.pl

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Region: małopolskie

Główne zadania:

  • uczestnictwo w spotkaniach i wizjach lokalnych u Klientów na terenie całego kraju,
  • udział w charakterze lidera lub członka zespołu audytowego w audytach energetycznych przedsiębiorstw i projektach w zakresie poprawy efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach, obejmujący wykonywanie wybranych raportów i analiz dotyczących wykorzystania energii w poszczególnych obszarach jej wykorzystania w zakładach przemysłowych, przedstawianie rekomendacji poprawy efektywności energetycznej oraz ich opłacalności; dobór optymalnych rozwiązań; wykonywanie analiz finansowych implementacji rekomendowanych rozwiązań
  • wykonywanie audytów efektywności energetycznej i Raportów z audytów energetycznych przedsiębiorstw zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, wymaganiami norm technicznych i wiedzą techniczną,
  • nadzór nad stroną techniczną, jakością i terminowością realizowanych projektów,
  • udział w seminariach z zakresu zarządzania energią i efektywności energetycznej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, specjalność: energetyka, elektrotechnika, mechanika lub inżynieria procesowa (ewentualnie pokrewne)
  • Min. 2 lata doświadczenia w wykonywaniu analiz dot. wykorzystania energii, w tym audytów energetycznych i audytów efektywności energetycznej procesów przemysłowych, potwierdzone referencjami
  • Wiedza techniczna dotycząca systemów ogrzewania, gorącej wody użytkowej, wentylacji, oświetlenia, sprężonego powietrza, ciepła technologicznego, chłodu technologicznego
  • Znajomość systemów pomiarowych mediów energetycznych (energia elektryczna, gaz, ciepło, para, sprężone powietrze itp.)
  • Doświadczenie w pracy z urządzeniami pomiarowymi, rejestratorami parametrów i automatyką przemysłową
  • Znajomość BAT (best available techniques) z zakresu efektywności wykorzystania energii dla poszczególnych sektorów przemysłu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Znajomość systemów operacyjnych Windows i Linux
  • Umiejętność obsługi Word i Excel na poziomie zaawansowanym, w tym umiejętność przygotowywania MAKR programu excel
  • Bardzo wysoka kultura osobista,
  • Zdolności analityczne, umiejętność rozwiązywania złożonych problemów technicznych,
  • Samodzielność, orientacja na wyniki,
  • Umiejętność pracy w zespole, otwartość na nowe wyzwania

Dodatkowym atutem będą:

  • Świadectwa kwalifikacyjne SEP grupy I, II i III na stanowisku dozoru i eksploatacji, w tym uprawnienia do obsługi aparatury kontrolno-pomiarowej
  • Uprawnienia do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynków

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w swojej branży
  • Zatrudnienie na umowę o pracę i atrakcyjne zasady wynagradzania
  • Szkolenia wewnętrzne, możliwość ciągłego podnoszenia kompetencji
  • Samochód służbowy w godzinach pracy, telefon służbowy, notebook i narzędzia niezbędne do pracy
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się