Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Audytor energetyczny (obszar HVAC - budynki, ciepło)

Energomix Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie projektów audytów energetycznych przedsiębiorstw, audytów efektywności energetycznej, audytów termomodernizacyjnych, studiów wykonalności, analiz energetycznych,

  • spotkania z klientami, przygotowanie wycen,

  • współpraca z całym zespołem audytowym oraz podwykonawcami,

  • przygotowanie dokumentacji technicznej (projekty, schematy, ...),

  • ścisła współpraca z zespołem sprzedażowym i back office.

Podział czasu pracy
80%

praca w terenie

20%

pozostałe czynności

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość obszaru HVAC (audyty budynkowe, termomodernizacyjne, wentylacja, chłodnictwo, ciepłownictwo, źródła energii),

  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów audytów energetycznych,

  • wyższe wykształcenie kierunkowe (energetyka, ochrona środowiska, budownictwo, OZE) - ewentualnie student ostatniego roku studiów magisterskich,

  • znajomość programów technicznych (AutoCAD, Audytor OZC, ...),

  • komunikatywna znajomość jęz. angielskiego,

  • wysoka kultura osobista, samodzielność oraz odpowiedzialność.

  • mile widziane czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy,

  • narzędzia pracy i regularne szkolenia,

  • elastyczne formy współpracy (umowa B2B, umowa o pracę),

  • pracę w stabilnej firmie i szybko rozwijającym się zespole nastawionym na sukces,

  • spotkania integracyjne oraz inspirującą atmosferę.

Energomix Sp. z o.o.

Energomix – doradztwo przy zakupach energii elektrycznej i gazu ziemnego (ponad 4 000 klientów biznesowych w całym kraju),

Centrum Pojazdów Elektrycznych – budowa i obsługa stacji ładowania pojazdów elektrycznych oraz sprzedaż samochodów elektrycznych,

Centrum Fotowoltaiki:

Instalacje fotowoltaiczne dla klientów indywidualnych, rolników i biznesu – ponad 1 000 zakończonych realizacji w całej Polsce (własne ekipy),

Produkty komplementarne (pompy ciepła, klimatyzacja, piece, grzejniki elektryczne, magazyny energii),

Development farm fotowoltaicznych.

Centrum Efektywności Energetycznej:

Audyty energetyczne przedsiębiorstw i audyty efektywności energetycznej – ponad 100 zrealizowanych projektów dla prestiżowych klientów,

Outsourcing energetyczny – obsługa energetyczna czołowych międzynarodowych firm sieciowych,

Inwentaryzacja źródeł ciepła – projekty dla klientów z sektora publicznego,

Usługi elektryczne – budowa trafostacji, systemy pomiarowe, kompensacja mocy biernej, modernizacja układów pomiarowych, itp.

Energomix Sp. z o.o. to czołowa polska firma działająca na rynku energetycznym od 2010 roku. Zatrudniamy niemal 50 osób i działamy w całym kraju. Zajmujemy się doradztwem przy zakupach energii i gazu (www.energomix.com), usługami w zakresie efektywności energetycznej (www.cefen.pl), elektromobilnością (www.cepel.pl) oraz odnawialnymi źródłami energii (www.cefo.pl). Dostarczamy kompleksowe rozwiązania energetyczne dla klientów indywidualnych, biznesowych i sektora publicznego.

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego warto wybrać Energomix?

•Instalacje fotowoltaiczne dla klientów indywidualnych, rolników i biznesu – ponad 1 000 zakończonych realizacji w całej Polsce (własne ekipy),

•Produkty komplementarne (pompy ciepła, klimatyzacja, piece, grzejniki elektryczne, magazyny energii),

•Development farm fotowoltaicznych.

•Audyty energetyczne przedsiębiorstw i audyty efektywności energetycznej – ponad 100 zrealizowanych projektów dla prestiżowych klientów,

•Outsourcing energetyczny – obsługa energetyczna czołowych międzynarodowych firm sieciowych,

•Inwentaryzacja źródeł ciepła – projekty dla klientów z sektora publicznego,

•Usługi elektryczne – budowa trafostacji, systemy pomiarowe, kompensacja mocy biernej, modernizacja układów pomiarowych, itp.