Logo Pracuj.pl

Audytor energetyczny

Tomasz Śliwiński EFEKTYWNIEJO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Tomasz Śliwiński EFEKTYWNIEJ

Strzegomska 42B

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie inwentaryzacji budynków
  • wykonywanie pomiarów i badań w obiektach budowlanych oraz przemysłowych przy pomocy specjalistycznego sprzętu
  • analiza otrzymanych wyników i badań
  • wyliczanie taryf
  • wykonywanie audytów energetycznych (budynków oraz w przemyśle)
  • wykonywanie bilansów cieplnych budynków
  • analizy wykorzystania odnawialnych źródeł energii

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne preferowany wydział: Mechaniczno – energetyczny, budownictwo
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy
  • mile widziane doświadczenie w wykonywaniu audytów energetycznych
  • zaangażowania oraz motywacji do osiągnięcia celów tygodniowych i miesięcznych
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • wysokiej kultury osobistej
  • język angielski na poziomie komunikatywnym
  • mile widziane: prawo jazdy kat. B
  • znajomość Prawa energetycznego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • szkolenie dla osób bez doświadczenia
  • wsparcie zespołu
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do zaangażowania w powierzone obowiązki
  • możliwość udziału w szkoleniach organizowanych przez firmę EFEKTYWNIEJ
  • pracę w młodym i ambitnym zespole inżynierów
  • elastyczne godziny pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne

Firma Efektywniej istnieje od 2012 roku. W tym czasie zespół inżynierów wykonał ponad 450 audytów energetycznych w tym ponad 150 audytów w zakładach przemysłowych.

Misją Efektywniej jest działalność prowadząca do efektywnego gospodarowania energią, podnoszenie świadomości i zaszczepienie dobrych praktyk i rozwiązań w przedsiębiorstwach. Wykonujemy audyty energetyczne w przemyśle, audyty energetyczne na potrzeby termomodernizacji oraz

wszelkich dofinansowań ze środków z UE lub środków krajowych.

Nasze główne cele:

1. Wykonać audyt energetyczny

2. Znaleźć finansowanie na rozwiązania wynikające z audytu

3. Wdrożyć rozwiązania razem z klientem

www.efektywniej.pl

Masz motywację i zapał do realizacji tych wyzwań?

KONIECZNIE APLIKUJ!

Sprawdź nas na:

Audytor energetyczny, Strzegomska 42B, Wrocław