Oferta pracy

Audytor Instalacji Fotowoltaicznych

EKO-WYSPA JAROSŁAW BOLIMOWSKIO firmie

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • Ważna jeszcze 24 dni
    do: 14 lis 2020
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów na terenie powiatów Świnoujście, Goleniowski i Kamieński

  • pozyskiwanie i budowanie relacji z klientami indywidualnymi i firmami

  • sprzedaż instalacji fotowoltaicznych i rozwiązań w zakresie odnawialnych źródeł energii

  • przygotowywanie i prezentacja ofert biznesowych

  • dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb klientów

  • realizacja celów sprzedażowych

  • dbanie o wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • umiejętność pozyskiwania i budowania relacji z klientami

  • wysoko rozwinięte umiejętności handlowe i negocjacyjne

  • gotowość do pracy mobilnej

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • samodzielność, dobrą organizację pracy własnej

To oferujemy

  • atrakcyjny system wynagrodzenia: wynagrodzenie podstawowe oraz dodatkowe zależne od wyników sprzedaży

  • forma zatrudnienia (rodzaj umowy) zależna od preferencji kandydata

  • stałe wsparcie w sprzedaży poprzez przekazywanie leadów

  • materiały marketingowe i promocyjne

  • stałą pomoc merytoryczną

  • niezbędne narzędzia pracy w tym: samochód służbowy, laptop, telefon

  • profesjonalne szkolenia wdrożeniowe

  • pracę w najszybciej rozwijającej się branży w kraju

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

    O nas

    Grupa Polsat wprowadza ofertę fotowoltaiki. Instalacje fotowoltaiczne będą oferowane pod nową marką ESOLEO przez firmę Alledo. Oferta będzie dostępna na terenie całej Polski w punktach sprzedaży i obsługi klienta Plusa i Cyfrowego Polsatu.

    Teren pracy