Audytor Instalacji Fotowoltaicznych

Sunday Polska Sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ważna jeszcze 11 dni
    do: 01 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja poprawności wykonanych instalacji

  • Wypełnianie dokumentacji poaudytowej

  • Dbanie o jakość i terminowość realizacji prac

  • Sprawdzanie możliwości technicznych wykonania instalacji (odbywanie wizji lokalnych)

  • Doradztwo w zakresie doboru systemów i podzespołów

  • Budowanie relacji z klientami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w budowaniu instalacji fotowoltaicznych

  • Uprawnienia SEP D+E min do 1kV z możliwością wykonywania pomiarów

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do pracy w delegacjach

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B (sam decydujesz!)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia

  • Niezbędne narzędzia do pracy tj.: samochód, laptop, telefon

  • Dofinansowanie do karty MultiSport oraz opieki zdrowotnej PZU

  • Możliwość realnego awansu w strukturach firmy

  • Długofalową współpracę opartą na partnerstwie

  • Zatrudnienie w najlepiej rozwijającej się branży w Polsce

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

Sunday Polska Sp. z o.o.

Sunday Polska to najbardziej zgrana energetyczna rodzina, dlatego praca z naszą ekipą to czysta przyjemność! Przekonaj się o tym sam i dołącz do Nas.

SundayMENI oraz SundayWOMENKI w naszym teamie pomogą Ci wdrożyć się w strukturę firmy i będą Twoim wsparciem już od pierwszych dni. Zatrudniamy ponad 500 ekspertów i doradców, wiążemy Naszą przyszłość ze zmianą świata na lepszy! Zapewniamy pracownikom to, czego potrzebują, aby wspólnie cieszyć się sukcesami.

Chcesz dołączyć do zespołu pełnego dobrej MOCy? Dobrze trafiłeś. Aplikuj!

#WeGivePower

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Zacznij tworzyć z nami technologię przyszłości już teraz! Rekrutujemy online!