Oferta pracy

Audytor Instalacji Fotowoltaicznych

FG ENERGY sp. z o.oO firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie audytu technicznego wykonanej instalacji

  • doradztwo techniczne oraz ustalanie szczegółów montażu

  • wykonywanie pomiarów elektrycznych instalacji

  • bieżący nadzór ekip monterskich

  • kontrola jakości realizowanego projektu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane)

  • 2 letnie doświadczenie w branży energetycznej/ fotowoltaicznej

  • posiadanie certyfikatu UDT instalatora instalacji fotowoltaicznych lub uprawnień SEP

  • wiedza administracyjna i legislacyjna dotycząca instalacji

  • ogólna wiedza techniczna

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • pracę w miłej atmosferze

  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie uznaniowe

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju

FG ENERGY sp. z o.o

Spółka FG Energy jest partnerem wielu międzynarodowych przedsiębiorstw w zakresie odnawialnych źródeł energii. Mamy ambicje, by w ciągu dwóch najbliższych lat stać się jednym z liderów polskiego rynku fotowoltaiki. Naszą firmę tworzy zgrana oraz doświadczona grupa międzynarodowych profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem codziennych rozwiązań dla klientów indywidualnych oraz korporacyjnych. Posiadamy najnowszy know - how techniczny oraz sprzedażowy, a także najbardziej wykwalifikowanych managerów zdobywających i rozwijających swoje kompetencje nie tylko na polskim, rodzimym rynku, ale i w wielu krajach UE oraz poza nią. Dołącz do nas i pracuj z najlepszymi specjalistami na rynku OZE!

Odwiedź naszą stronę: www.fgenergy.pl

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy