Oferta pracy

Audytor Instalacji Fotowoltaicznych

EDISON ENERGIA Spółka AkcyjnaO firmie

  • Rzeszów, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Edison Energia to ludzie! Jesteśmy zaangażowani i ambitni. Nasza firma to jedna z największych spółek z branży energii odnawialnej w Polsce. Dodajemy własną, dużą cegłę dla czystego świata. Razem robimy coś wielkiego, wykorzystujemy energię ze słońca. Chcemy, aby każdy mógł wykorzystać to darmowe źródło do zasilania Energia prosto ze słońca domu. Zrób to z nami!
Poszukiwany

Twoje zadania:

  • Przeprowadzanie audytów mikroinstalacji fotowoltaicznych - odpowiedzialność za jakość wykonania gotowej instalacji fotowoltaicznej,
  • Wykonywanie odbiorów mikroinstalacji zgodnie z zaproponowaną metodologią,
  • Wypełniania Karty Audytu Instalacji Fotowoltaicznej,
  • Pomiary strony prądu stałego DC i zmiennego AC,
  • Pomiary rezystancji izolacji, skuteczności ochrony przeciwporażeniowej oraz skuteczności ochrony odgromowej,
  • Wykonywanie zdjęć full HD poszczególnych elementów instalacji,
  • Udzielanie pomocy eksperckiej Zamawiającemu,
  • Udzielanie odpowiedzi dotyczących wyników audytów i sztuki monterskiej,
  • Przegląd i ocena wytycznych montażowych stosowanych przez Edison Energia i współpracujące ekipy montażowe oraz szkolenie i certyfikacja firm instalacyjnych.

  • Posiadasz uprawnienia SEP E+D na stanowisku kontrolno-pomiarowym,
  • Posiadasz min. rok doświadczenia w zakresie realizacji montaży lub audytów mikroinstalacji (instalacje do 50 kW),
  • Potrafisz stworzyć opis koncepcji realizacji audytów mikroinstalacji fotowoltaicznych,
  • Nie masz przeciwwskazań do pracy na dachach,
  • Potrafisz czytać i tworzyć schematy elektryczne,
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B,
  • Chcesz brać czynny udział w współtworzeniu lidera na rynku Fotowoltaiki w Polsce i stać się jego częścią.

Co z nami zyskasz:

  • Wysokie, stabilne zarobki - podstawa oraz jasny i przejrzysty system premiowy,
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów, dużą swobodę i przestrzeń na samodzielne działanie,
  • Niezbędne narzędzia pracy - m.in auto służbowe,
  • Startupową kulturę pracy, nieformalną atmosferę i stabilność dojrzałej organizacji,
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Zatrudnienie w zespole profesjonalistów,
  • Pracę w najbardziej rozwojowej branży w Polsce.
… i działaj z nami przy rozbudowie prawdopodobnie najlepszego zespołu w branży fotowoltaiki w Polsce! Zapraszamy :) Dobra energia niech będzie z Wami!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy