Oferta pracy

Audytor Instalacji Fotowoltaicznych

EDISON ENERGIA Spółka AkcyjnaO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie audytów mikroinstalacji fotowoltaicznych.

  • Diagnoza instalacji PV za pomocą kamery termowizyjnej.

  • Wykonywanie odbiorów mikroinstalacji zgodnie z zaproponowaną metodologią.

  • Pomiary elektryczne instalacji PV.

  • Wykonywanie zdjęć full HD poszczególnych elementów instalacji.

  • Udzielanie pomocy eksperckiej Zamawiającemu.

  • Udzielanie odpowiedzi dotyczących wyników audytów i sztuki monterskiej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe na kierunkach: elektryka, elektrotechnika lub pokrewne.

  • Posiadasz wiedzę z zakresu elektryki.

  • Mile widziane doświadczenie w zakresie realizacji montaży lub audytów mikroinstalacji.

  • Mile widziane jeżeli posiadasz Certyfikat Instalatora Odnawialnych Źródła Energii (Urząd Dozoru Technicznego).

  • Nie masz przeciwwskazań do pracy na dachach.

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Wysokie, stabilne zarobki - podstawa oraz jasny i przejrzysty system premiowy.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę o współpracę (B2B).

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy – samochód, telefon, tablet.

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej na bardzo dobrych warunkach (po okresie wdrożenia).

  • Wsparcie na każdym etapie wdrożenia i pracy.

EDISON ENERGIA Spółka Akcyjna

Edison Energia to ludzie! Jesteśmy zaangażowani i ambitni. Nasza firma to jedna z największych spółek z branży energii odnawialnej w Polsce. Dodajemy własną, dużą cegłę dla czystego świata. Razem robimy coś wielkiego, wykorzystujemy energię ze słońca. Chcemy, aby każdy mógł wykorzystać to darmowe źródło do zasilania domu. Zrób to z nami!

Przewiń do profilu firmy

Działaj z nami przy rozbudowie prawdopodobnie najlepszego zespołu w branży fotowoltaiki w Polsce!

Zapraszamy :) Dobra energia niech będzie z Wami!